Kursy dla dzieci 
Dzisiaj jest: Sobota, 7 Grudzień 2019
Przeszukaj serwis

POLANGLO Szkoła Języków Obcych proponuje naukę języka obcego dla dzieci we wszystkich grupach wiekowych, prowadzoną w przyjaznej atmosferze i uwzględniającą potrzeby i możliwości młodszych słuchaczy.

 Zajęcia prowadzą młodzi, wykwalifikowani lektorzy, lubiący i potrafiący pracować z dziećmi. Wykorzystują oni wielobarwne i stymulujące materiały, ułatwiające dzieciom koncentrację.
 
Zajęcia z POLANGLO motywują dzieci do pracy, rozwijają potrzebę uczenia się i pozwalają zaprzyjaźnić się  z językiem. W związku z tym, że zajęcia odbywają się w szkole lub w domu, dziecko nie musi się przemieszczać – przez cały czas trwania zajęć pozostaje bezpieczne pod opieką lektorów POLANGLO.
 
W ramach szkolenia oferujemy:
  • wstępny test weryfikujący znajomość języka przez dzieci
  • wybór materiałów dostosowanych do potrzeb dzieci
  • pogodnych i doświadczonych lektorów
  • stymulujące zajęcia
  • sałą opiekę metodyczną
  • regularną ocenę postępów
  • przyjazną atmosferę

  POLANGLO BABY
Krótkie zajęcia dla najmłodszych (3-6 lat), skupiają się na opanowaniu podstawowego słownictwa i oswojeniu dzieci z językiem. Zajęcia trwają 30 minut i  uczą przez zabawę.

 
POLANGLO KIDS
Dzieci w wieku od siedmiu do dziewięciu lat uczymy, wykorzystując nabyte umiejętności szkolne. Zwracamy tym samym uwagę, aby - obok nauki - nie zabrakło czasu na zabawę w postaci gier komunikacyjnych, quizów, zajęć ruchowych czy piosenek. Czas zajęć wynosi 45 minut i wypełnia go szereg ciekawych elementów, które pozwalają utrzymać uwagę najmłodszych słuchaczy. 
 

 
POLANGLO JUNIOR
Starszych uczniów szkoły podstawowej (10-12 lat) przygotowujemy do bardziej wymagających zajęć, nadal oczywiście dostosowanych do potrzeb dziecka. Program kursu jest regularnie wzbogacany o elementy gramatyczne oraz o nowe słownictwo. Czas zajęć wynosi 60 minut i obejmuje zadania szkolne, m.in. rozumienie tekstów czy pisanie. 
 
 
 

CENA JUŻ OD 740,00 PLN
Objęta jest atrakcyjnymi systemem ratalnym!

Aby dowiedzieś się więcej napisz do nas na adres lub zadzwoń 52-328-66-56

 
Drukuj
© 2007 polanglo.pl | Szkoła języków obcych
angielski, kursy językowe, szkoły językowe

Projekt & cms: www.zstudio.pl